13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Proovime tooteid - Mayeri Sensitive

Proovime tooteid - Mayeri Sensitive

Enne kui Rumi sündis, siis mul oli tädide ja onude käest saadud palju beebi riideid. Otsustasin, et pesen eranditult kõik puhtaks. Teadsin, et tuleb kasutada võimalikult lisaainete vaba pesupulbrit ja kuna vanaemal oli kodus Mayeri Sensitive, siis see tundus väga mõnus ja pesingi sellega, kuna Mayeri Sensitive tooted on lõhna- ning värvaine vabad. Siis saab kindel olla, et riietesse jääb võimalikult vähe lisaaineid, mis võiksid olla tervisele kahjulikud. Peale Rumi sündi pesin pikalt veel Mayeri toodetega ning siis mingi hetk hakkasin mõtlema, et tahaks rohkem toetada Eesti oma tootjaid ja hakkasin otsima midagi Eestimaist. Proovisimegi erinevaid Eestimaiste tootjate pesupulbreid ja ka kodutarbevahendeid. Mingil hetkel hakkasin stuudiosse otsima ühte brändi, mida saaksin kasutada nii kodus kui ka joogastuudios, siis sattusin oma sõbrannaga rääkima, et mulle väga meeldib Mayeri, aga ma tahaksin pigem toetada Eesti oma tootjaid. Sõbranna hakkas selle peale täiega naerma ja küsis, et kas ma muidu olen üldse uurinud, kes või mis on Mayeri. Pidin tõdema, et ma ei olnud.

Mayeri Industries ongi Eesti tootja ja seda veel üli pika ajaloo ning kogemusega, aastast 1889. Läbi aastate on nad aina rohkem ja rohkem hakanud pöörama tähelepanu keskkonna hoidmisele ning ohutusele. 2017. aasta sügisel läksid nad tootmisega üle 100% taastuvale energiale ning näiteks pesupulbrite ja nõudepesumasina tablettide kartongkarbid on kõik 100% taaskasutavatest materjalidest. Mayeri pesuvahenditele, geelidele, nõudepesuvahenditele ja veel mitmetele toodetele on omistatud EL ning Põhjamaade ökomärgised. EL ökomärgis tagab, et toodete keskkonnasäästlikumaks muutmisel ei ole tõhususes järele antud. Märgise saamiseks tuleb läbida põhjalikud kvaliteeditestid. Näiteks pesupesemisvahendite puhul hinnatakse erinevate plekkide eemaldamise võimet, kanga heledusastme ning värvi säilimist ning värvide ülekandumist ehk “jooksmist”. EL ökomärgisega pesupesemisvahendeid eelistades saab olla kindel toote kvaliteedis ning vähendada negatiivset mõju keskkonnale.

Ilmselt see, mis mind enim rõõmustaski Mayeri avastuse puhul on see, kui palju nad koguaeg arendavad ja pingutavad, et muutuda paremaks. Ilmselgelt on meil kõigil arenemise ruumi, kuid täpselt nagu ma ükskord Jannoga rääkisin, siis vahel ongi kõige tähtsam see, et me kõik kasvõi natukenegi pingutame, et seda maailma muuta, selle asemel, et mõelda, ah mis mina ikka üksi suudan ära teha.

Kui ma nüüd peaksin valima oma lemmik toote, siis hetkel on selleks Sensitive nõudepesuvahend. Sellele on omistatud EL ökomärgis ja Põhjamaade Luige ökomärgis. Lisaks sobib see allergikutele ja tundliku nahaga inimestele, mis on minu arust nõudepesuvahendi puhul üli tähtis, kuna vähemalt mina pesen nõusid veel paljaste kätega. Ja no teised Sensitive sarja tooted on samuti pälvinud minu usalduse. Näiteks teine eriline lemmik on Sensitive klaasipuhastus vahend ja eile kui käisin Selveris, siis märkasin, et praegu on päris paljudele toodetele ka soodushinnad ;)

Võite julgelt kirjutada, mis te arvate Mayerist ja mis kodukeemiat ise kodus kasutate?

Lugemisest - Ma Tahan Olla Tema (Neoon Must)

Lugemisest - Ma Tahan Olla Tema (Neoon Must)

6 jooga müüti

6 jooga müüti