13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Proovime tooteid - CHICCO

Proovime tooteid - CHICCO

Oleme ennast kenasti Valenciasse sisse seadnud ja õnneks on kõik asjad, mis me kaasa võtsime leidnud ka siin kasutust ja mõni asi aitas isegi lennureisi muuta palju mugavamaks, kui ma oleksin lootnud. Räägin siis kahest itaalia firma Chicco tootest.

full.jpg

Esimesena räägin Chicco Boppy imetamispadjast. Olin selle kohta kuulnud küll, et see on hea asi, aga kuna olin arvamusel, et kui midagi hädasti vaja ei lähe, siis ma seda endale muretsema ei hakka, kuna kõiki asju on niigi palju seoses beebiga kogunenud. Ja kuigi Rumi on suure tähega rinnabeebi olnud algusest peale, oleme kuidagi saanud ilma imetamispatjadeta hakkama. Nüüd tagant järele, kui olen saanud kaks nädalat Boppy padjaga tutvuda ja lausa sõbrakski saanud, siis võin öelda küll, et mõistlik oleks see padi endale muretseda juba raseduse ajal. Seda saab kasutada kuni beebi esimeste eluaastateni välja ning lõpuks mugav kasutada ka autos tudupadjana. Raseduse ajal oleks suure padja kuhila asemel saanud selle mõnusasti magades kõhu alla panna ning imetades beebi täpselt õigesse kõrgusesse panna, ilma et peaks teda ise üleval hoidma. Nüüd, kus Rumi sööb piima ise samal ajal joogat harrastades, ei ole mul eriti mõtet loota, et ta rahulikult padja peal püsiks, küll aga tabas mind üllatus lennukis, kui sain Boppyst enda ümber ehitada väikese pesa. Rumi magas kaks lendu mõnusasti seal pesas nii, et isegi mul vajus silm kinni kartmata, et ta kuhugi põrandale kukub. Padi hoidis meid koos. Eks ta
omajagu jeblamist oli, kõik õigesse asendisse saada, kuna see padi on tõesti suur, aga ausõna, ilma oleks palju halvem olnud. Rumil ei olnud ju oma istekohta, vaid ta sõitis minu süles.

FullSizeRender.jpg

Kaks lendu seljataga, ootas Madriidis meid autoga Janno, et koos Valenciasse sõita ja seal sai padjast mulle kaelapadi ning hiljem Rumile minitugitool. Tegelikult on kahju, et ma ei avastanud seda patja varem, oleksin saanud teda täie rauaga ära kasutada. Nii mõnigi seljavalu moment oleks ehk olemata olnud, sest tegelikult ei viitsi neid tavalisi patju ümber enda pidevalt sättida. Boppy padi sobitub nii mõnusalt ja kindlasti oleks leidnud kasutust rohkemgi. Kuna Boppy padja võib pesta pesumasinas, siis on see ikka supper mugav. Eriline materjal, millest see tehtud on ei muuda oma kuju.

IMAGE.JPG

Teiseks räägin teile enda söögitoolide saagast. Nagu ikka olin ka mina kuulnud, et ainuke õige söögitool on võimalikult väike, lihtne ja odav. Meile kingitigi selline vahva tool, millega on hea reisile minna ja mille saab kinnitada otse laua külge. Seepärast ei hakanud lisaks uut ostma, kuna mõtlesin, et eks siis vaatame edasi, kui reisilt tagasi. Kui aga Rumi istuma hakkas ja me talle süüa hakkasime pakkuma, siis tekkis ikkagi vajadus reguleeritava söögitooli järgi, et Rumi tuua meiega samale kõrgusele söögilaua juurde. Ja siis sõitis Janno 10 päeva enne meid koos kõikide asjadega Hispaaniasse ja mina, kes ma olin kõik asjad pakkinud temaga autosse kaasa, et hiljem lennukiga järele lennates, ei oleks mul vaja midagi muud peale kandelina ja selle Boppy padja kaasa võtta, ei arvestanud sellega, et nädal aega on väga pikk aeg ja kuidagi peab Rumi ikkagi saama ka süüa. Alguses toitsime süles, aga vähe sellest, et see ei olnud mugav ei mulle ega talle, tundsin ma, et see ei ole ka eriti turvaline. Me anname Rumile näputoitu seepärast on vaja, et ta istuks korralikus asendis.

IMAGE.JPG

üüd tekkis juba tõsisem vajadus korraliku söögitooli järgi, mis siis võib ju hiljem jäädagi vanaema juurde, kui me endale oma päris uue kodu saame. Olin juba ennemgi välimuse järgi välja valinud ühe Chicco Polly sarjast söögitooli, sest seda saab tänu reguleeritavale seljatoele ja muudetavale kõrgusele kasutada sünnist alates.

Chicco-Polly-Start-2.jpg

Üllatusena jõudiski minuni Chicco Polly 2 Start söögitool, mis hetkel pakub vanaemale kohvilaua taga seltsi edasi, aga võimalik, et peale reisi tuleb meiega siiski meie uude koju kaasa, kuna selle nädala ajaga jõudis ka see leida oma tee minu südameni. Söögitooli omapäraks on 3D effekt, mis lisaks sellele, et vanaemal on kohvilaua taga istudes tunne, et suur tibu istub seal koos temaga, tähendab see ka seda, et saab reguleerida söögitooli külgesid vastavalt lapse arengule nii, et need oleksid rohkem lapsel ümber. Chicco uute Polly söögitoolide välimus on veel eraldi jututeema, sest erinevad värvid ja
loomapildid toolil muudavad söömise ka lapse jaoks lustakamaks. Kuna nii Rumi kui mu vanaema on sündinud kukeaastal, siis sobis kana disainiga söögitool meie perre nagu valatult.

IMAGE.JPG

Tõsi, kindlasti on olemas toole, mida on palju lihtsam puhastada ja mis ei ole nii suured, kuid sellel söögitoolil on omad plussid. Tool püsib kindlalt maas ja ma ei pea kartma, et Rumi sellega pikali kukub. Lisaks on sellel ka topelt laua katted, mida ma saan vahetada juhuks kui Rumi seal tahab värviraamatuid värvida või süüa või hoopis ilma lauata meiega sama laua taga istuda turvaliselt traksidega kinnitatult. Ja see tooli kokku lahti voltimine, mis tundus esimesel päeval tüütu (eelkõige vist tänu eelarvamusele, et tool peab olema võimalikult kerge, lihtne ja odav), oli juba kolmandaks päevaks vaid sekundite küsimus. Mis põhiline, on
see, et Rumile seal meeldis ja suure tõenäosusega saab sellest meie suur sõber veel pikaks ajaks.

IMAGE.JPG

Et siis, mis mu point on, on see, et jah, ma ei ole neid palju kiidetuid kerg-odav toole proovinud ja täitsa võimalik, et need rokiks mu maailma, aga ma ei kardaks nii väga neid veidi fancymaid söögitoole ka, kuna beebidel tundub, et on seal mõnus ja turvaline, nagu heas tugitoolis.

IMAGE.JPG

Kuidas Rumi sukeldumist õppis

Kuidas Rumi sukeldumist õppis

Kuidas Rumile telefon pähe kukkus

Kuidas Rumile telefon pähe kukkus