13958016_1140975482607426_8937256305865774601_o.jpg

Hello!

Welcome to my stories about love and life. Marilyn.

Mida reisile kaasa võtta?

Mida reisile kaasa võtta?

Nii, nüüd on asi ametlik, ja uuel aastal sõidame perega soojemasse kliimasse. Sihtpunktiks Valencia. Põhjus ei ole muidugi vaid kliimas, aga ka selles, et ma lähen sinna õppima. Algne plaan minna autoga ja siis kogu auto lihtsalt kõike, mida hing ihaldab täis toppida, on meil nüüdseks minetatud ja lähme siiski lennukiga ja asjad tulevad kaasa kohvriga.

Seega jääb selle tarbeks muretsetud auto turvatool meid lihtsalt tagasi ootama, aga kaasa tuleb loomulikult meie uus imeilus Larktale Coast käru, millega olen juba varem ka veidi eputanud, aga mitte veel julgenud paljastada, miks just see kärtskollane ja pisikeseks pakiks kokku käiv käru sai endale muretsetud. Meie eelmine käru oli küll ka vahva, aga no täiesti ilmvõimatu oleks sellega olnud mõnda reisi ette võtta.

IMG_1577.JPG

Larktale on selles mõttes väga perfektne, et see käib nii kokku, et ma saan ta lausa pisikesse kotti panna ja lisaks on ta väga kerge, kuid stabiilne ja käib täislamavasse. Alguses kardsin, et Rumi hakkab protesteerima, et näoga minu poole ei näe, aga ei miskit, kui on ärkvel, siis istub ja vaatab huviga ringi, ja kui magab, siis tõmban kollase päikesevärvi katte talle peakohale ja uinub sekunditega. Eriti meeldib mulle see, et katte peal on väike magnetitega kinnituv luuk, kust saan teda kontrollida ja tänu magnetitele ei sega samal ajal ta und.  

Aga no see on kõigest käru, mis meil on olemas. Igasuguseid asju oleks veel vaja, kuna me põhimõtteliselt siiski kolime sinna mõneks ajaks ju lausa elama. Aga mida, ma ei tea. Ja sellepärast küsiksingi teie kõigi nõu! Mis te arvate, mis on ilmtingimata vajalik Eestist kaasa võtta ja mis on see, mille tegelikult võib koju jätta?

Stroller24 -st, kust ma ka meie käru leidsin, sain endale ka sellise laheda söögitooli, mille saab laua külge kinnitada, seega ka see tuleb kaasa. Alguses otsisin seda ikea palju kiidetud tooli, aga nüüd olen selle Mountain Buggy pod tooliga väga rahul ja fakt, et selle saab lihtsasti kaasa võtta, muudab selle meie perele täiuslikuks. Ja no pesta on seda ka imelihtne, mis on söögitooli puhul ju äärmiselt oluline.

Lisaks tuleb siis kaasa terve hunnik kleidikesi, millel mul oleks kahju lasta väikseks jääda. Ja mõned jalanõud, sest tundub, et Rumi hakkab ka üsna peagi kõndima. Aga ega ma ei tea, palju need lapsed isegi kasvavad. Rumi kannab hetkel 74 suurus riideid ja kui me tuleme tagasi suvel, siis ma ei ole kindel, kas päris 86 suurus riideid peaks kaasa võtma.

Oh kallid reisu-vandersellid ja mitme lapse vanemad, andke nõu, kuidas oleks kõige mõistlikum ja kokkuhoidlikum? Või peaks kõik sealt ostma? Aga kuna plaanime suvel uude koju kolida, siis ei tahaks niisama mõtetult raisata ka.

Mis te veel kaasa võtta soovitaksite?

IMG_1562.JPG
Head vana aasta lõppu!

Head vana aasta lõppu!

Kuidas Rumi massaažis käis

Kuidas Rumi massaažis käis